وکیل بین‌المللی در مشهد کیست؟ معرفی وظایف

وکیل اختلاس در مشهد

فهرست مطالب

وکیل بین المللی در مشهد

بسیاری از مردم فعالیت ‌های تجاری متفاوتی با توجه به نوع شغلی که دارند در خارج از کشور انجام می دهند، این کار بسته به نوع فعالیت افراد متفاوت خواهد بوده و منجر به ارتباط با ارگان ‌ها و موسسات مختلف خواهد شد، اگر شرکت یا فرد به قوانین بین المللی و ضوابط قانونی آشنا نباشد، امکان بروز مشکلات مالی و سایر مشکلات حقوقی بسیار بالا است. با توجه به اینکه شناخت قانون خصوصا در سطح بین المللی کار آسانی نیست، هر شرکت یا فردی که در سطح بین المللی مشغول به فعالیت است به وکیل بین المللی در مشهد نیازمند است.

موارد ضروری نیاز به وکیل بین المللی در مشهد

اگر دو ایرانی وارد یک قرارداد تجاری در چین می‌شوند یا تصمیم خود را بر روی کالاهای چین قرار می ‌دهند، در صورت بروز اختلاف، یک وکیل بین‌المللی باید در دادرسی کیفری دخالت کند. بر اساس قانون وکیل عادی نمی تواند در چنین پرونده های کیفری فعالیت کند. وکیل  خوب در مشهد می تواند در امر شناسایی وکیل بین المللی در مشهد و یا اگر وکیل هستید، شرایط و ضوابط قرارگرفتن در لیست وکلای بین المللی به شما کمک کند.

وکیل فک پلمپ در مشهد

ممکن است جرم در خارج از ایران انجام شده باشد باشد یا متهم خارجی باشد، در موارد جنایی، اگر بخشی از جرم یا نتیجه جنایی در حاکمیت ایران واقع شود، این دادگاه در صلاحیت دادگاه‌ های جنایی ایران است تا این جرم را مورد بررسی قرار دهد، حتی اگر متهم خارجی باشد. هر فرد ایرانی یا غیر ایرانی که مرتکب یکی از جرایم مندرج در قوانین ویژه خارج از محدوده دولت ایران شود، او طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران محاکمه و مجازات می ‌شود.

آشنایی با وکیل دعاوی کارگر و کارفرما
مطالعه بیشتر

هر زمان که بررسی این جنایات در خارج از ایران منجر به صدور حکم و اعدام آن می ‌شود، دادگاه ایرانی در تعیین حدود مجازات اعدام، میزان محکومیت این حکم را محاسبه می کند.

وکیل در مشهد که مجوز وکالت در ایران یا هر کشور دیگری از مقامات آن کشور را دریافت کرده ‌است، نمی‌ تواند در دادگاه این کشور به شکل یک وکیل ظاهر شود.

حقوق را  می ‌توان در دو دسته ی بین ‌المللی و داخلی تعریف کرد. حقوق بین‌ الملل خود به قانون بین‌ الملل عمومی و خصوصی تقسیم می ‌شود که به روابط بین دو کشور و حقوق بین ‌الملل خصوصی می ‌پردازد که به روابط بین اشخاص قانونی و قانونی کشورهای مختلف اشاره دارد. یکی از مهم ‌ترین حوزه‌ های حقوق بین ‌المللی که نیاز به یک وکیل بین ‌المللی را دو برابر می ‌کند،

تعارض قانون در داخل ایران و سایر کشورها در جهان است. تعارض قوانین از عواملی چون فرهنگ، تاریخ کشورها و سطوح اجتماعی کشورها ناشی می ‌شود و باعث می ‌شود تصمیمات حقوقی در سطح بین ‌المللی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معاهدات بین‌ المللی، اختیارات قضایی بر هر کدام از آن ‌ها یک دادخواست را در دادگاه مطرح کرده ‌اند که در آن دعوی در دادگاه مطرح شده ‌است. بنابراین قبل از ورود به این پرونده، قاضی باید درباره حوزه قضایی خود و دادگاه در مورد موضوع تصمیم‌ گیری کند.

در مورد پرونده ‌های جنایی و جنایات جنگی، دادگاه جنایی بین ‌المللی نیز به عنوان مرجع شناخته می ‌شود. در حقیقت، مواردی که پیش از دادگاه ‌های بین‌المللی مطرح می‌ شوند، توسط قضات بین ‌المللی و توانایی دفاع و ایستادگی توسط یک وکیل بین ‌المللی مطرح می ‌شود.

وکیل تفکیک ملک مشاع
مطالعه بیشتر

مشاوره حقوقی و بین‌المللی

وکیل بین المللی در مشهد نه تنها در امر دعاوی کیفری بین الملی بلکه در امر مشاوره بین المللی نیز می تواند به شما کمک کند، به طور کلی وکیل بین المللی در مشهد در هشت مورد قانونی می تواند به شما کمک کنند که این موارد عبارتند از:

 • مشاوره و حمایت در تاسیس آژانس‌ های بیمه و عقد بیمه و حمل و نقل در خارج از ایران
 • مشاوره و حمایت از عقد قراردادهای فروش بین ‌المللی و دیگر قراردادهای بین ‌المللی
 • مشاوره و وکالت در جهت تعیین نماینده در قوانین حاکم و انواع قراردادها و مرور آن‌ ها
 • مشاوره حقوقی و دفاع در زمینه حقوق تجارت بین‌الملل خصوصی
 • بررسی مقررات مربوط به صادرات و واردات و مرور قوانین عمومی قانون تجاری بین‌المللی
 • توصیه در مورد روش‌های پرداخت و ضمانت‌های پرداخت در هنگام انعقاد قراردادهای بین‌المللی
 • ارائه راهنمایی در مورد قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در داخل و خارج از ایران
 • بازبینی حوزه قضایی قضایی و حل مشکلات دادخواست و دعاوی

وکیل تامین دلیل در مشهد

نحوه ی عقد قرادارد با وکیل بین المللی در مشهد

برای عقد قراردارد با وکیل بین المللی در مشهد به صورت غیر حضوری باید مراحل زیر را طی کنید.

 • شما باید با شماره اعلام‌ شده تماس بگیرید و نیاز یا مشکل خود را به اشتراک بگذارید.
 • پس از دریافت مشاوره و تبادل اسناد برای عقد قرارداد با وکیل، باید به کنسولگری ایران در کشور محل اقامت خود مراجعه کنید و براساس نصیحت نوع مشاوره و وکالت وکیل، شما نوع قرارداد با وکیل را در کنسولگری تعیین می کنید.
 • در انتها باید قرارداد را برای وکیل پست نمایید.
 • اقدامات لازم توسط وکیل صورت می‌گیرد.
جرم فرار از صحنه تصادف
مطالعه بیشتر

حوزه های مورد نیاز برای فعالیت وکیل بین ‌المللی در مشهد

یک وکیل بین ‌المللی در مشهد در تمامی زمینه ‌ها مانند روابط تجاری، شرکت ‌ها، ثبت شرکت، روابط خانوادگی،  جنایی، پلیس بین ‌المللی، و بازداشت متهمان، حوزه ارث و دریافت مبلغ ارث در کشور محل اقامت یا محل سکونت فرد متوفی و می ‌تواند فعالیت داشته باشد.

چگونه قانون بین‌ المللی توسط یک وکیل بین ‌المللی در مشهد تععین می شود؟

یک وکیل بین ‌المللی در مشهد با مطالعه منابع قانونی بین ‌المللی مشخص می ‌کند که کدام قانون یا دادگاه بین ‌المللی صلاحیت دارد. او مطابق با موضوع مطرح شده، مشاوره قانونی لازم ارائه می دهد و در صورت ارائه یک دادگاه صالح برای طرح دعوی (به نیابت از شاکی) یا یک دفاعیه (به نیابت از شاکی) از ادعاهای مربوطه ارائه شده ‌است.

نتیجه گیری

یکی از موارد قانونی که در حال حاضر با توجه به افزایش حجم مهاجرت و مبادلات تجاری اهمیت پیدا کرده است، آشنایی با حقوق بین المللی است. مسلم است که همه ی افراد وقت و توانایی شناخت قوانین مختلف در سطح بین المللی را نخواهند داشت، و اینجاست که نقش وکیل بین المللی در مشهد اهمیت پیدا می کند. در این مقاله موارد قانونی و نکاتی که می تواند در حوزه اختیارت وکیل بین المللی در مشهد قرار بگیرد را بررسی کردیم.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس و دریافت مشاوره

تماس با شعبه مرکزی

تماس با شعبه مشهد